SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera ne lagjen Aktash, tek furra Qerimi 1
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
172936
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet per qera banesa ne Bregun e Diellit, afer furres Qerimi 1.
Banesa gjendet ne katin e III, eshte e renovuar dhe e mobiluar.
Ne afersi te baneses gjendet shkolla fillore Ismail Qemali, disa kopshte per femije si dhe afer universiteteve.

Banesa ka kete renditje :

2 dhoma
Kuzhina
Banjo
Ballkon
Koridor
Informata rreth publikuesit
Agjensioni
Prishtinë
049 755 554
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »