SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne lagjen Arberia (Dragodan)
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
27 Nëntor '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
172938
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet banesa me qira, në Arberi/Dragodan, me pamjen më të bukur në qytet. Banesa është afër hekurudhës, përball "5 Stars". Banesa është e re, e pa banuar deri tani. Banesa ndodhet në katin e 5 (me ashensor) dhe ka orjentim lindjen.
Banesa posedon:
-Sallon me kuzhinë
-2 dhoma të fjetjes (mobilohen sipas kerkeses)
-banjo
-koridor
-terasë
Çmimi i qeras është 320 €

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »