SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qera banesa ne lagjen Bregu i Diellit
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
62 m²
ID e produktit :
172944
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne Aktash bregu i diellit rruga ganimete terbeshi, mbi marketin VIVA perballe objektit OSCE 20m afer.
Banesa ka 62 m/2, kati i III , e mobiluar me mobilje te reja.
Ka nje dhome dite me kuzhine, nje dhome gjumi, banjo, koridor dhet terase.
Banesa eshte me izolim te mire, dhe e qete per banim.
Eshte shume e pershtatshme per ndonje qift apo edhe per ndonje famijle te vogel.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni
Prishtinë
049 755 554
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »