SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia ne Dragodan
Çmimi :
€950,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:21
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
3
Madhësia :
700 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Pishinë, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
172946
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne lagjen Arberia ish Dragodan.
Shtepia ka 700m2 dhe posedon :
6 dhoma gjumi
2 dhoma dite
2 Kuzhina
3 banjo.
Pishinë me ngrohje solare ( bojleri dhe pishina ), gjenerator ultra silent 20 kw, sallë fitnesi , ashensor , kamera , alarm etj.

Çmimi: 950,000€

Tel:045560960
Agjencioni Premium
Informata rreth publikuesit
Premium
Prishtinë
045560960
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »