SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESA ME QIRA VELLUSHË
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:59
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
200 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
172947
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet shtëpia me qira e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje:Vellushë(afër shkollës ish Sami Frashëri),kati:I dytë(II),sipërfaqja:200m2.
Shtëpia posedon:tre dhoma gjumi,sallon me trapezari,kuzhinë,banjo,wc, depo e vogël dhe dy ballkona.Shtëpia është e mobiluar dhe është e përshtatshme edhe per zyre.
Çmimi:600€
Tel: 044 300 089
Tel: 044 260 024
Tel: 044 801 069
Email:info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Sami Frashëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »