SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR ‪‎QIRA - Shtëpi 254m² - Marigona Residence
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shkurt
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
254 m²
ID e produktit :
172954
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR ‪‎QIRA Shtëpi në Lagjen "Marigona Residence".

254m²│3 Ari│3 Dhoma gjumi│3.5 Banjo

Shtëpia ndodhet në kuadër të lagjes "Marigona Residence", lagjja private më e mirë në regjionin e Prishtinës, me infrastrukturë përfekte, rrugë të gjëra dhe mirëmbajtura, shkollë, terene sportive, qëndër afariste, market, restaurante, fitness dhe së shpejti do të ketë edhe SPA center.

Me sipërfaqe toke prej 3 Ari dhe sipëfaqe ndërtimi prej 254m², kjo shtëpi përbëhet nga 1 Hapësirë qëndrimi ditor, 1 Kuzhinë, 3 Dhoma gjumi (2 prej tyre me banjo) , Koridor, 3 Banjo, 1 WC, 1 Ballkon dhe 1 Bodrum (80m²).

Mobiluar me shumë shije, kuzhinë funskionale, në bodrum ndodhet kuzhina e dytë për gatime të ndryshme, sistem të ngrohjes shumë efiçiente, roleta te jashtme, oborr të mirëmbajtur

Lokacioni në Google Maps:
goo.gl/maps/2suhxJqfGiL2 

Çmimi 1,500 €/muaj

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Marigona Residence [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »