SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR QIRA - Banesë 2+1 e Mobiluar me Garazhë - Arbëria
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
13 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
86 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh
ID e produktit :
172956
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR QIRA Banesë 2+1 e Mobiluar me Garazhë në lagjen Arbëria në Prishtinë tek "Tregtia C3".

86m²│Kati 3│2 Dhoma gjumi│2 Banjo

Banesa ka sipërfaqe prej 86m² e shpërndarë në Sallon me Kuzhinë, 2 Dhoma gjumi (njëra me banjo), Koridor, 2 Banjo dhe Ballkon.

Mobiluar, Kuzhinë pajisur me të gjitha elementet funksionale, TV Led, ngrohje qëndrore elektrike, pamje të hapur dhe të papenguar, orientuar nga Jugu, oborr të mirëmbajtur, qasje e kufizuar për banorë dhe afër të gjitha komoditeteve.

Lokacioni në Google Maps:
goo.gl/maps/UdMzqF8tiFQ2 

Çmimi 450 €/muaj (Banesa+Garazha)

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »