SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokal 360m2 me qira ne lagjjen Mati 1!DELTA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:48
Madhësia :
360 m²
ID e produktit :
172957
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet me qira hapesira afariste ekskluzive ne lagjjen "Mati 1"perkatesisht ne rrugen B ne kompleksin"Iliria building".Hapesira eshte e shperndare ne 4 njesi te ndara pune dhe ka metrazh prej 360m2.
Posedon edhe 2 wc,ngrohje qendore,parking nentokesor,terase.Eshte e pajisur pjeserisht edhe me invertar mjaft cilesore.Çmimi me marreveshje.
Kontakti:044 249 654 ose 049 157 113
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
37744556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »