SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofroj Banes Me Qera Ne Lagjen e Spitalit #
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
172963
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroj banesen me qira ne lagjen e spitalit te Obijekti i princeshes afer shkolles pavarsia banesa esht ne Katin e 3 dhe ka
ket renditje

2dhoma gjumi , Sallonin ,Kuzhinen ,Banjo , Ballkon

Qmimi 220 ( i Diskutushem)

Për info 044780999(viber), 049780999

Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook
Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »