SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes moderne me qera ne Emshir ne Kompl..Riera 2 Dh.Gjumi
Çmimi :
€320.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:26
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
108 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
172964
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes Luksoze me qera ne Emshir ne kompl.Riera

Leshohet banesa moderne me qera ne Emshir ne kompleksin Riera.
Banesa eshte e madhe 108m2 dhe ka kete renditje:
Salloni
Kuzhina
2 dhoma Gjumi
2 Ballkona
Banjo
WC
Shpajz.
Banesa gjendet ne katin e 6 mirepo lifti punon vazhdimisht.
Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim dhe eshte prej ndertimeve te reja me te mira.
Qmimi:320
Leshohet banesa luksoze me qera ne Emshir ne Kompleksin Riera.
Banesa eshte e madhe 108m2 dhe ka kete renditje:
Sallon,kuzhine,2 dhoma gjumi,2 ballkona,2banjo,shpajz.
Banesa gjendet ne katin e 6 , posedon liftin i cili punon 24h.
Qmimi:320 euro(per afat gjate bejm zbritje)

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
✆+377 (44) 77 77 90
✆+377 (44) 132 995
✆+377 (45) 900 099
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+37744777790
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »