SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet per qera banesa tek Kolegji Iliria
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
175551
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet per qera banesa ne lagjen Bregu i Diellit, tek kolegji Iliria.
Banesa gjendet gjendet ne katin e II, ka nje hapesire prej 90m2 me nje hapesire shume te shfrytezueshme brenda saj.
Banesa ofron kushte komode per te jetuar ne te, me mobile pothuajse te reja.
Ne afersi gjendet Kolegji Iliria, disa banka, shtepia e shendetit si dhe qendra e qytetit gjendet 10 minuta larg.

Banesa ka kete renditje :

- Salloni
- Kuzhina
- 2 dhoma gjumi
- Banjo
- Ballkon
- Koridor
Informata rreth publikuesit
Agjensioni
Prishtinë
049 755 554
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »