SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofroj banes në shitje në Fushë kosovë
Çmimi :
€50,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:53
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
175554
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroj banes në shitje në Fushë kosovë ma saktësisht te universiteti AAB 90 m2 në katin e 5
Banesa posedon kamera në çdo katë.
banesa posedon:
2 dhoma gjumi,sallon,kuzhin,korridor,banjo dhe ballkon.
çmimi 50000 (i diskutueshëm)
Për info:049313715 & 049244247 (viber)

Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook
Agjensioni Qendra
CODE 7025
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
+37745980111
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »