SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 75m2 me qira ne Qender !DELTA
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:45
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
175559
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 75m2 me qira ne lagjjen 4 Llulla.
Banesa ndodhet ne katin e IV-te (nuk ka lift) dhe ka kete renditje:
Sallon me kuzhin,dhy dhoma gjumi,banjo.
Per me shume informacione na kontaktoni ne numrat:
049157113 ose 049696148.
Na kontakti nga ora:10:00 deri 20:00
Per t'i shikuar ofertat tona na vizitoni ne faqen tone ne facebook:Agjensioni Për Patundshmëri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38649406434
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »