SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofroj Banes ne shitje te domi i Pleqve
Çmimi :
€22,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:53
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
30 m²
ID e produktit :
175560
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroj Banes ne shitje te domi i Pleqve banesa është ndërtim i rri me leje ndërtimi banesa ka 30m2 në katin e 8 me lift
dhe ka kete renditje:
1kuzhin + Sallon, 1 Dhom Gjumit

Qmimi 22000 euro

Për info:049313715 & 049244247 (viber)

Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook
Agjensioni Qendra
CODE 7026
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
+37745980111
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »