SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomshe 69m2 netto kati 3-te, ne Ulpianë
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:44
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
69 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
175561
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 3 dhomeshe 69m2 netto katin e 3-te, ne lagjen Ulpiana. Banesa eshte ndertim i shtetit komplet e renovuar dhe mobiluar, gjendet mbi restorant Momento. Ka organizim shume te mire te hapesires me kete renditje:
- salloni, kuzhina me trapezari
- 2 dhoma gjumi te medha
- banjo
- koridor
- ballkon
Qmimi eshte 85.000 euro, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion në Prishtinë
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »