SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne lagjen Ulpiana
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
175563
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira ne lagjen Ulpiana prapa (ish hotel Bacit) banesa eshte ne katin e
3,eshte e mobiluar dhe e paisur me te gjitha gjerat elementare,posedon nje dhome gjumi si dhe nje sallon te vogel me kuzhine,banjo dhe ballkon.Cmimi 200 euro

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »