SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne Rrugen B
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shkurt '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
175566
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Rrugen B, objekti Residio 2, Dervisholli, eshe mbi Istanbul Spital me tulla te zeza.Banesa eshte 90m2, ka dy dhoma gjumi, salloni me kuzhine, dy banjjo , ballkon e koridor. Bnesa eshte ne katin e 7 me pamje nga rruga, ka nxemje qendrore me termokkos, mirembajtje te perditshme dhe garazhin nen objekt(nese kerkohet).

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »