SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zyre me qira ne lagjen Kalabria (Emshir)
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:32
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
105 m²
ID e produktit :
175567
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ipet me qira banesa per zyre apo veprimtari afariste ne lagjen kalabria (banesat e reja te Lesnes "Kompleksi Riera").Kati i parë, 105 metra katrore, objekti ka ne dispozicion sallonin, dy dhoma, banjon e madhe dhe te vogel, kuzhinen, shpajzin si dhe ballkonin e madh me pamje nga rruga kryesore dhe ballkonin e vogel me pamje ne pjesen e pasme.Cmimi 400 euro

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »