SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne lagjen Lakrishte
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
175570
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohët banesa me qera në Lakrishte/Prishtinë, ndërtimi i ri, e mobiluar, 50m2, në katin e 8, me ashensor, ujë 24h, ka hapsirë parkimi. Banesa lëshohet për vendor(familjar) ose për ndërkombëtar. Banesa posedon: sallonin me kuzhinë funkcionale, një dhome gjumi, banjo dhe ballkon.Cmimi 220 euro

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »