SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira te Stnadardi ne Bregun e Diellit
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:32
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
49 m²
ID e produktit :
175571
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa prej 49m2 NETO (banesa 42m2 dhe terasa 7m2) gjendet te Bregu i Diellit 2, kompleksi Dafina i banesave te reja te ndertuara nga kompania STANDARD.

Banesa ka nxemje qendrore të pavarur nga Termokosi.

Banesa eshte e re, moderne, teresisht e mobiluar. kati 1, lifti punon.

Ka nje dhome te fjetjes dhe nje dhome te dites (dhoma e dites me kuzhinen). Ka shume ndriqim natyral. Ka ballkon dhe terase.

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »