SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofroj Banes ne shitje në Arbëri
Çmimi :
€115,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
175572
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroj Banes ne shitje në Arbëri me pamje të hapur nga Qyteti,banesa ka 90m2 në katin e 5 dhe garazh 21m2
e mobiluar komplet ka kete renditje:
1kuzhin + Sallon,2 Dhoma Gjumi, depo,ballkon

Qmimi 115000 euro (kurse pa moblje çmim tjeter)

Për info:049313715 & 049244247 (viber)

Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook
Agjensioni Qendra
CODE 7029
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
+37745980111
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »