SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa ekskluzive 170 m2 me qira ne Dragodan!DELTA
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:52
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
170 m²
ID e produktit :
175574
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa ekskluzive 170 m2 me qira ne Dragodan.
Banesa (kati i shtepis) me hymje te veqant ndodhet ne katin e III-te dhe posedon:
Sallon me siperfaqe te madhe ,kuzhina ndaras prej sallonit ,3 dhoma gjumi,dy banjo,teras te madhe,pamje nga qyteti.
Per me shume informacione na kontaktoni ne numrat:
049157113 ose 049696148.
Na kontakti nga ora:10:00 deri 20:00
Per t'i shikuar ofertat tona na vizitoni ne faqen tone ne facebook:Agjensioni Për Patundshmëri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38649406434
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »