SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofroj Banes Me Qera Ne Dardani
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:40
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
175575
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroj Banes Me Qera Ne Lagjen Dardani
Banesa Ka Ketë Renditje; 2dhoma gjumit, Sallon+Kuzhin , Banjo , dhe ka klim Banesa Gjindet ne katin e 5

Qmimi 300 Euro

Për Info 049244247 (VIBER) & 049313715 (viber)

Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook
Agjensioni Qendra

CODE 7031
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »