SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes moderne me qira ne Breg te Diellit
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:51
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
175576
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Banese moderne me te gjitha mobiliet e reja dhe kualitative, ne lagjen Bregu i Diellit, objekti Puhiza, me nxemje qendrore,65m2
Banesa posedon:
1 Sallon me kuzhine dhe trepezari
1 Dhome gjumi
1 Banjo
1 Koridor
1 Ballkon i Madh ( me dy tavolina ne te)
Qmimi 350 euro

Per me shume infomata munde te na kontaktoni ne numrin
045/ 190- 019
WhatsApp & Viber:
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
VISION GROUP
Prishtinë
045190019
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »