SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofroj Banes Me Qera (vlen Per Studenta)
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
175577
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroj Banes Me Qera Mbrapa Furres Qerimi 2 ne Lagjen Bregu i Dillit
Banesa Ka dy gjoma, Kuzhin dhe banjo

Uje, rrymë, dhe wifi ka 24h.

Banesa Preferohet Per Studenta (Mashkuj)

Qmimi 200 Euro

Për Info: 049244247(VIBER) & 049313715 (VIBER)
Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook
Agjensioni Qendra

CODE 7032
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »