SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes moderne me qira ne Arberi
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:48
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
175579
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Leshoje banes me qira ne Arberi, banesat e Tregtise, gjendet ne katin e 1-re, banesa eshte e mobiluar ne teresi, me mobile moderne, 75m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- balkon
- koridor
Qmimi 400 euro

Per me shume informata ju lutem na kontaktoni en numrin
WhatsApp & Viber:
049/ 124- 677

🌐 bit.ly/2htS4cY  
Informata rreth publikuesit
smart
Prishtinë
049124677
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »