SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa me sip 106m2në katin e 5 në VETERNIK afer SPITALIT AMERIKAN
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Dhjetor '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
106 m²
ID e produktit :
175598
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
◼SHITET banesa me sip 106m2 në katin e 5.në VETERNIK afer SPITALIT AMERIKAN.në kompelksin PRISHTINA E RE..◻Kompleksi PRISHTINA E RE ka njě pozitě mjaftë të mirë ka qasje shum të lehtë në të gjitha pjeset tjera të qytetit..◻Kompleksi është i dertuar me standarte europiane,ka gjithsej 5 banesa në kat,dy lifta.◻BANES me sip 106m2 ka orjentim nga jugu dhe perendimi..ka këtë organizim:▫qëndrimi ditorë▫kuzhina▫tri dhoma të fjetjes▫banjo▫wc▫dy terasa..◻Banesa është në fazen finale të ndërtimit. +37745653447 alisinani25@gmail.comFacebook:Maison Patundshmëri

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Maison
+37745653447
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »