SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET banes me sip 86.42m(2+1)në kompleksin Hyjnesha(kawa)
Çmimi :
€820.00
Kategoria :
Postuar :
25 Dhjetor '17
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
86.54 m²
ID e produktit :
175603
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
◼SHITET banes me sip 86.42m2(2+1)në kompleksin Hyjnesha(KAWA).◻Kompleksi Hyjnesha(kawa)gjendet në lagjen MATI 1.në rrethin që lidh rrugën "MUHARREM FEJZA" me rrugën "ENVER MALOKU"◻Kompleksi Kawa ka një ndërtim modern dhe cilësorë.banesat janë ndërtuar me standarte europiane.◻Banesa me sip 86.42m2(2+1) ka këtë organizim:▫qëndrim ditor▫kuzhina▫dy dhoma të fjetjes▫banjoQmimi 820€/m2 diskutohet +37745653447alisinani25@gmail.comFacebook:Maison Patundshmëri

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Maison
+37745653447
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »