SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET penthouse me sip 174m2(3+1)në kompleksin ILIAN në emshir
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Janar '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
140 m²
ID e produktit :
175608
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
◼SHITET PENTHOUSE me sip 174(3+1)/104banim dhe 70 terasa në kompleksin ILIAN( CENTRAL)në(Emshir)..
◻Komplekai (ILIAN)CENTRAL ka një ndërtim shum cilësorë,ka një pozitë shum të mirë,qasje të lehtë në të gjitha pjeset e qytetit..
◻Kompleksi ILIAN përbëhet prej 4 llamellave.ka hapsirë të mjaftushëm për parking të jashtum edhe të brendshum hapsirë gjelbëruse,etj
◻PENTHOUSE me sip 174m2 ka pamje ka jugu-lindja.perendimi..ka teras nga te gjitha anet...ka këtë organizim:
▫qëndrim ditor
▫kuzhina
▫tri dhoma të fjetjes
▫banjo
▫wc.....
është i gatshum për banim.
Qmimi shum i volitshum
+37745653447
alisinani25@gmail.com
Facebook.Maison Patundshmëri
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Maison
+37745653447
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »