SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITEN 5.5 HEKTAR tokë afer JANJEVES
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Janar '18
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
175610
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
◼◼SHITEN 5.5 HEKTAR TOKË në mes fshatit SHUSHICË dhe JANJEVES..
◼TOKA ka një pozitë shumë të mirë,ka.qasje në rrugën kryesore,pozita ia mundson zhvillimin e veprimtarive të ndryshme(bujqësi,.dhe ndërtim të ulët :shtëpi.villa,etj)
◼Toka gjendet 13km nga kryeqyteti,.ka komplet infrastrukturen (rrugën,rrymën,ujin).
◼Hapsira prej 5.5HEKTAR ndahet në 4 parcela
◻1hektar e 5ari
◻2hektar e 11ari
◻2hektar e 80ari
◻46ari
Qmimi shum i volitshum pranojm kompenzim(banes,vetur)
+37745653447
alisinani25@gmail.com
Facebook:Maison Patundshmëri

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Maison
+37745653447
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »