SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa me qera 100m2 te muhaxhert !Delta
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:28
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
175621
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa ne katin e trete me qera ne lagje te Muhaxhereve dhe eshte objekt i cili ka sistem banesore te qasjes. E mobiluar dhe shume funksionale. Preferohet per nderkombetare apo edhe per ndonje familje...

Kati ka siperfaqe 100 m2, dhe posedon kete renditje:

dy ballkona (lindje-perendim),

tre dhoma gjumi,

sallon, trepezari, kuzhine,

nje banjo me wc,

nje wc ndaras

internet wifi,
tv kabllovik,

nxemje qendrore ose ka edhe oxhak per kamin,
si dhe parking
Për më shumë info
049 696 148 ose 049 157 113
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38649406434
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »