SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 98 m2 me qira ne lagjjen Dardania !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
98 m²
ID e produktit :
175623
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 98m2 me qira ne lagjjen Dardania.
Banesa ndodhet ne aktin e V-te dhe ka kete renditje:
Sallon me kuzhin,dy dhoma gjumi,banjo,ballkon.
Per me shume informacione na kontaktoni ne nurmat :
049157113 ose 049696148.
Na kontakti nga ora:10:00 deri 20:00
Per t'i shikuar ofertat tona na vizitoni ne faqen tone ne facebook:Agjensioni Për Patundshmëri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38649406434
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »