SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal me Qira ne Qender, te Bashkesia Islame - 150 Euro
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 21:16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
175624
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet lokali me qira ne Qender, te 4 Llullat, saktesisht te Bashkesia Islame , leshohet per zyre, terpi fizikale, teknik i dhembve per kurse si dhe per veprimtari te tjera. Lokali ka 60m2, i ka 2 njesi. Nxemje Qendrore Nuk ka.

Qmimi: 150 Euro

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+37744557227 VIBER
+38649557227 VIBER
+37745513555

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/ 

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION
Informata rreth publikuesit
Butrint
Prishtinë
044557227
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »