SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet objekti me qera 400m2 ne kalabri ! Delta
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:44
Madhësia :
400 m²
ID e produktit :
175625
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekt afarist 400m2 me qira ne Lagjen EMSHIR kompleksi Nartel
Objekti gjindet 100mm larg statcionit te autobusave
Objekti ka gjithsej 400 m2 , me zyre parking dhe sigurim 24/7
Eshte e Pershtatshme per veprimtarëi te ndryshme Afariste si: Depo / Lokal qmimi sipas marrveshjes
Për më shumë info
049 696 148 ose 049 157 113
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38649406434
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »