SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa ekskluzive 95 m2 ne shitje ne Rr.B
Çmimi :
€82,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:15
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
95 m²
ID e produktit :
175627
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa ekskluzive 95m2 ne shitje ne Rr."B".(Mbrapa Five Star)
Banesa ndodhet ne katin e VII-te dhe eshte e gjitha e mobiluar dhe posedon:
Sallon me kuzhin.,3 dhoma gjumi,dy banjo,garazh per vetur (brenda qmimit)
Per me shume informacione na kontaktoni ne nurmat:
049157113 ose 049696148.

Na kontakti nga ora:10:00 deri 20:00
Per t'i shikuar ofertat tona na vizitoni ne faqen tone ne facebook:Agjensioni Për Patundshmëri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38649406434
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »