SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera ne B.Diellit tek B.Bardha 2Dh.Gjumi
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
175634
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qera ne B.Diellit tek B.Bardha 2Dh.Gjumi

Leshohet banesa me qera ne lagjen Bregu i Diellit tek Banesat e Bardha ne objektin e MAxi-t.
Banesa eshte e madhe 90m2 dhe ka kete renditje:
Qendrimi Ditor (Salloni)
Kuzhina
2 Dhoma Gjumi
Shpajz
Banjo
Wc,
2 Ballkona.
Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Banesa gjendet ne katin e 2 .
Banesa ka parking te mjaftueshem per banoret e lagjes, ka parkun per femij,fushen e sportit, shkollen fillore afer etj.
Qmimi:220 euro

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
✆+377 (44) 77 77 90
✆+377 (44) 132 995
✆+377 (45) 900 099
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+37744777790
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »