SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 4 dhomshe 115m2 kati i 4 te “Eliza” Fushe Kosove
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:25
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
115 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
175641
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Super oferte banesa 4 dhomeshe 115 m2 kati i 4-te ne Lamella 5.7 Kompleksi “Eliza” Cima Construction ne Fushe Kosove. Banesa gjindet afer Hotel Semitronix, rruga e Dardanise, ka uje 24 ore, hapesira me gjelbrim, këndin e lojrave për fëmije, parking të jashtëm si dhe garazha nëntoksore.
Banesa ka kete perberje:
- salloni i madh, kuzhina me trapezari
- 3 dhoma gjumi
- 2 banjo
- shpajz
- ballkon
- korridori
Çmimi eshte 500 euro m2, qmimi i diskutushem.

Agjensioni DION në Prishtinë
www.dion-ks.com 
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »