SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet super banesa me qira te Siriusi
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
2 Janar '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
175646
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Super banesa me qira ne lagjen e Muhaxherve
Mbrapa hotel Sirius ,
Banesa posedon sallon me kuzhine dhe dy dhoma gjumi
Ndertim I rid he shume mire e mobiluar
Cmimi 300 euro
0181/1
049399600
Informata rreth publikuesit
Esenca
Prishtinë
+38649399600
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »