SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet super banesa me qira te Hotel Siriusi ne Prishtine
Çmimi :
€320.00
Kategoria :
Postuar :
13 Janar '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
ID e produktit :
175647
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira afer hotel Siriusit prapa TEB bankes Rr: Zeki Shulemaja
Banesa gjendet ne katin e 4-te
Dhe posedon sallon me kuzhine
2 dhoma gjumi
Banjo , ballkon
Cmimi 320 euro
E-1168
049 399 600
Informata rreth publikuesit
Esenca
Prishtinë
+38649399600
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »