SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofroj Banes Ne Shitje Ne Lagjen Ismail Qemaili
Çmimi :
€30,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:21
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
35 m²
ID e produktit :
175649
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroj Banes Ne Shitje ne Qender Te Prishtines Ma Saksisht Te Domi i Pleqve
Banesa Posedon 35m2 neto, dhe ka ketë Renditje ; 1dhom Gjumi, Kuzhin+ Sallon, Banjo

Qmimi 30000

Për Info: 049244247(VIBER) & 049313715 (VIBER)
Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook
Agjensioni Qendra

CODE 7033
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »