SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 80m2 me qira te Parku.
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:08
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
175656
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet te Parku i Qytetit, në rrugën Hamëz Jashari.
Banesa ndodhet në katin e IV-të dhe është tërësisht e mobiluar.
Banesa posedon ngorhje qëndrore, kondicioner, ashensor, si dhe ka një pamje shumë të bukur kah Parku i Qytetit.
Objekti dhe ashensori mirëmbahen dhe qasja në ashensor bëhet vetem me anë të kartelave përkatëse.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon me Kuzhinë
| 2 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »