SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofroj banes në shitje në Tok Bashqe
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 20:16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
122 m²
ID e produktit :
175661
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroj banes në shitje në Tok Bashqe rruges për Gërmi
Banesa Ka 122m2 kati 4 me lift dhe këtë renditje:
sallon me kuzhinë,3 dhoma gjumi,banjo,wc,shpajz,ballkon
Qmimi 700 Euro m2

Për Info 049313715 (VIBER) & 049244247 (viber)

Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook
Agjensioni Qendra

CODE 7036
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
+37745980111
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »