SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofroj banes në shitje në Lagjen Bregu i Diellit
Çmimi :
€76,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 20:33
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
83 m²
ID e produktit :
175663
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroj banes në shitje në Lagjen Bregu i Diellit
e ndërtuar prej kompanis Standard
Banesa Ka 83m2 kati 6 me lift dhe këtë renditje:
sallon,kuzhinë,2 dhoma gjumi,banjo,ballkon
Qmimi 76000 Euro

Për Info 049313715 (VIBER) & 049244247 (viber)

Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook
Agjensioni Qendra

CODE 7038
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
+37745980111
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »