SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa me qera 105m2 ne kalabri ! Delta
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:10
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
105 m²
ID e produktit :
175664
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap me qira banesen 105m2 kati i -I- afer rruges kryesore per Veternik lagjja Emshir banesa ka sallonin, dy dhoma, banjon e madhe dhe te vogel, kuzhinen, shpajz, ballkon te madh me pamje nga rruga kryesore dhe ballkonin e vogel me pamje ne pjesen e pasme. Per momentin ndodhen disa mobile nga hera e kaluar qe eshte perdorur per afarizem por ato do te largohen. Shpenzimet e energjise elektrike, ujit, mbeturinave, ngrohjes apo çfaredo shpenzimi tjeter qe rrjedhe si rezultat i perdorimit te objektit paguhen nga qiramarresi. Me fillim kerkohet pagesa e dy muajve qira. Banesa eshte e pershtshme per çdo lloj biznesi.
Për më shumë info
049 696 148 ose 049 157 113
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38649406434
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »