SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofroj banes në shitje në Bregun e Diellit
Çmimi :
€57,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:41
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
ID e produktit :
175670
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroj banes në shitje në Lagjen Bregu i Diellit afër shkollës fillore "Iliria"
është pozicinuar nga lindje
Banesa Ka 64m2 kati 2 dhe ka këtë renditje:
sallon,kuzhinë,dhomë gjumi,depo,banjo,ballkon
Qmimi 57000 Euro

Për Info 049313715 (VIBER) & 049244247 (viber)

Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook
Agjensioni Qendra

CODE 7040
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
+37745980111
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »