SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa me qera 78m2 te parku i qytetit ! Delta
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:06
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
175671
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira te parku i qytetit ( 4 min afer sheshit) Rr. Isa Kastrati p.n , me pamje nga parku banesa gjendet ne katin e 2 (dy), mobiluar, 78m2

Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi i arsyeshem (preferohen familjar me afat te gjat kohore)
Për më shumë info
049 696 148 ose 249 157 113
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38649406434
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »