SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa me qera 60m2 ne ulpian!Delta
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:55
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
175673
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira , 2 dhomeshe , kuzhine , banjo dhe nje ballkon.Banesa eshte komplet e renovuar me mobilje te reja , gjindet prapa ish hotel Bacit ose tani Viva freshit , hyrja eshte afer mbikalimit.Preferoj nje qift , ose familje per kohe ma te gjate qendrimi. Për më shumë info 049 696 148 ose 049 157 113
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38649406434
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »