SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofroj banes në shitje në Lagjen Bregu i Diellit
Çmimi :
€55,500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:47
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
175674
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroj banes në shitje në Lagjen Bregu i Diellit te banesat e bardha saktësisht te MAXI
Banesa Ka 65m2 kati 5 dhe ka këtë renditje:
sallon,kuzhinë,dhomë gjumi,depo,banjo,ballkon
Qmimi 55500 Euro

banesa është pa mobilje

Për Info 049313715 (VIBER) & 049244247 (viber)

Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook
Agjensioni Qendra

CODE 7041
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
+37745980111
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »