SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa me qera 150m2 ne kolovic ! Delta
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:49
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
150 m²
ID e produktit :
175677
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa me Qira
Siperfaqja: 150 m2
NR. I DHOMAVE TE GJUMIT: 3
QENDRIMI DITORE ME KUZHIN DHE TRYEZARI
1 BANJO KOMPLETE
2 BALLKONE
BANESA ESHTE E MOBILUAR KOMPLET
CMIMI SIPAS MARRVESHJES, NE CMIME PERFSHIHEN TE GJITHA SHPENZIMET E NXEMJES, UJIT, RRYMES, MBETURINAVE
Kontakt:049 696 148 ose 049 157 113
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38649406434
Kolovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »