SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 92m2 me qira në Dragodan.
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:11
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
92 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
175678
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet në Dragodan në objektin e BP Home, përballë ambasadës së Amerikës.
Banesa ndodhet në katin e IV-të dhe është tërësisht e mobiluar me shije dhe cilësi të lartë.
Banesa ka pamje kah rruga kryesore.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon me Kuzhinë
| 2 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 2 Ballkona
Banesa gjithashtu posedon edhe garazhë e cila është e përfshirë në cmim të banesës.


Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »